Paris Music - Jesteśmy największym bankiem muzyki produkcyjnej i efektów dźwiękowych w Polsce!
GDAŃSK: 58 301 56 00
WARSZAWA: 22 646 88 62

Kim jesteśmy?

Jesteśmy największym bankiem muzyki produkcyjnej i efektów dźwiękowych w Polsce!
Działamy od 1995 roku, byliśmy pierwszym profesjonalnym bankiem muzyki na terenie naszego kraju.
Od 2012 roku należymy do Universal Publishing Production Music (UPPM).
Prawo autorskie, licencje na synchronizacje i doradztwo muzyczne nie mają przed nami tajemnic…

 

 

Co oferujemy naszym klientom?

Bogaty repertuar, będący wyrazem najbardziej aktualnych trendów w branży.
Ponad 620 tysięcy najwyższej jakości nagrań, dostępnych w dwóch serwisach online:
katalogi UPPM (www.unippm.pl) oraz katalogi wydawców niezależnych (www.parismusic.com.pl). 

Fachową, bezpłatną i szybką pomoc w wyborze odpowiedniej oprawy muzycznej.

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mamy ogromne doświadczenie w branży muzyki produkcyjnej.
Oferujemy największy repertuar w Polsce.
Nasz zespół to najlepsi fachowcy w zakresie licencjonowania i doradztwa muzycznego.
Działamy szybko i efektywnie!

NASZ ZESPÓŁ

 

Ewa Zając

Dyrektor Naczelny

ewa@parismusic.com.pl

Maciej Stadnik

Dyrektor Handlowy

maciej@parismusic.com.pl

Piotr Zawadzki

Specjalista ds. handlowych

piotr@parismusic.com.pl

Krzysztof Malinowski

Specjalista ds. handlowych

krzysztof@parismusic.com.pl

Piotr Ćwikliński

Specjalista ds. handlowych

piotr.cwiklinski@parismusic.com.pl

Agnieszka Alukonis

Główna księgowa

agnieszka@parismusic.com.pl

Małgorzata Pawluk

Gł. Specjalista ds. umów
i wynagrodzeń autorskich

gosia@parismusic.com.pl

Anna Młócińska

Konsultant muzyczny

anna@parismusic.com.pl

Marek Piotrowski

Specjalista ds. IT

marek@parismusic.eu

Ewa Heimowska

Asystent biura

ewa.heimowska@parismusic.com.pl

Aleksandra Rosińska

Mł. Specjalista ds. umów
i wynagrodzeń autorskich

aleksandra.rosinska@umusic.com

 

DŻINGIEL

DŻINGIEL to nasz autorski magazyn branżowy.
Znajdziesz w nim informacje o wydarzeniach i aktualnościach na rynku muzyki produkcyjnej.
Nowości płytowe, najnowsze produkcje z naszą muzyką, zmiany w prawie autorskim i co w PM piszczy…

 

Zobacz ostatnie numery Dżingla:

nr 2 (86) 2016
nr 2 (86) 2016
nr 1 (85) 2016
nr 1 (85) 2016
nr 2 (84) 2015
nr 2 (84) 2015
nr 1 (83) 2015
nr 1 (83) 2015
nr 2 (82) 2014
nr 2 (82) 2014
nr 1 (81) 2014
nr 1 (81) 2014
nr 2 (80) 2013
nr 2 (80) 2013
nr 1 (79) 2013
nr 1 (79) 2013